Uwaga

Te zajęcia już się odbyły.

Tantra Joga

Tantra Joga

Możliwość rezerwacji zajęć tylko u organizatora (tel. 508... pokaż numer telefonu)Zadaj pytanie Dodaj do ulubionych Najbliższe zajęcia

Organizatorem wydarzenia jest SZKOŁA JOGI BHAKTI SHALA

shala.pl

Aby potwierdzić udział w wydarzeniu, skontaktuj się bezpośrednio z organizatorem.
Rezerwując miejsce przez sportpartners.pl, pomagasz nam w rozwoju naszej platformy. Dzięki! :)

Przestrzeń doświadczenia pełni siebie dzięki autentycznej praktyce jogi. Wyjątkowa podróż do wewnątrz swojego ciała i serca.

Joga w swoich założeniach nigdy nie była ograniczona do ciała – odpowiedzialność za to zjawisko ponoszą nauczyciele jogi – zwykli ludzie. W swoich autentycznych korzeniach praktyka służyła do ponownego połączenia się z wewnętrzną mądrością, która uczy wolności. Tak więc joga jest praktyką transformującą i pozwalającą poczuć coś, co odebrał nam pęd życia – poczucie pełni i spójności.

Relacja między tymi dwiema tradycjami jest jasna – tantra jest matką jogi.

Tantrę możemy rozumieć jako zbiór praktycznych i filozoficznych nauczań poszerzający zjawiska świadomości i prowadzący do uwolnienia potencjału (mocy) człowieka.

Ta praktyka to powrót do wnętrza i dotknięcie serca jogi. Pozycje ciała to zaledwie część praktyki, obok nich pojawia się praca z oddechem i uważnością, dokładne poznanie działania pozycji poprzez doświadczenie, opowieści filozoficzne, mantra, medytacja, relaksacja.Praktyka dla osób, które chcą praktykować jogę w odróżnieniu od gimnastyki.

Bhakti Shala

Zobacz inne zajęcia organizatora


Ocena: 0,0

Nikt nie ocenił tych zajęć


Poniedziałek, 10.05.2021
ul. Elizy Orzeszkowej 14, Gdańsk
20:30

By ocenić zajęcia musisz się na nie zapisać oraz muszą się one już odbyć.


Jeszcze nikt nie skomentował tych zajęć...