Uwaga

Te zajęcia już się odbyły.

Vinyasa Yoga Początkująca

Vinyasa Yoga Początkująca

Możliwość rezerwacji zajęć tylko u organizatora (tel. 508... pokaż numer telefonu)Zadaj pytanie Dodaj do ulubionych Najbliższe zajęcia

Organizatorem wydarzenia jest SZKOŁA JOGI BHAKTI SHALA

shala.pl

Aby potwierdzić udział w wydarzeniu, skontaktuj się bezpośrednio z organizatorem.
Rezerwując miejsce przez sportpartners.pl, pomagasz nam w rozwoju naszej platformy. Dzięki! :)

To dynamiczna i pełna energii praktyka, która łączy doświadczenie oddechu i ruchu przez płynne sekwencje pozycji pobudzające uważność i wprowadzające w stan medytacyjnego przepływu.
Samo słowo vinjasa składa się z dwóch członów ‚nyasa‚ – oznacza umieszczać, ‚vi-‚ znaczy w szczególny sposób. Co to znaczy w praktyce? Odkryjesz kolejno kroki ma macie przy pomocy pasjonujących, płynnych sekwencji, prowadzących do spokoju i poszerzenia świadomości. Ruch płynie, a Ty pozostajesz przytomna/y, pozycje ułożone są w określonej kolejności i wykonywane zgodnie z oddechem, co pomaga Ci dostrzegać każdy, nawet najmniejszy krok na macie. Zajęcia, wywodząc się z formy jaką jest Ashtanga Vinjasa Yoga, obejmują poznanie podstawowego oddechu (pranayama Ujjayi i inne), pozycji ciała (asana) oraz podstawową pracę mięśni głębokich (bandha). Kolejne kroki zaawansowania, takie jak pozycje dłoni (mudra) czy punkty koncentracji wzroku (drsthi) dostosowane są zawsze do poziomu zaawansowania grupy. Spotkasz tutaj sekwencje Powitań Słońca czy Powitanie Księżyca, a także formy ruchu pochodzące z Power Vinyasy oraz Core Vinyasa.

Bhakti Shala

Zobacz inne zajęcia organizatora


Ocena: 0,0

Nikt nie ocenił tych zajęć


Wtorek, 04.05.2021
ul. Elizy Orzeszkowej 14, Gdańsk
18:00

By ocenić zajęcia musisz się na nie zapisać oraz muszą się one już odbyć.


Jeszcze nikt nie skomentował tych zajęć...