Uwaga

Te zajęcia już się odbyły.

TRENING PŁYWACKI | DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROŚLI

TRENING PŁYWACKI | DZIECI, MŁODZIEŻ I DOROŚLI

Możliwość rezerwacji zajęć tylko u organizatora (tel. 697... pokaż numer telefonu)Zadaj pytanie Dodaj do ulubionych

Organizatorem wydarzenia jest SPORT-EVO
sportevo.pl

Aby potwierdzić udział w wydarzeniu, skontaktuj się bezpośrednio z organizatorem.
Rezerwując miejsce przez sportpartners.pl, pomagasz nam w rozwoju naszej platformy. Dzięki! :)

Opis wydarzenia:

Pływanie- mogłoby się wydawać, że to sport nie dla wszystkich. Nie w Sportevo! Jeżeli nie potrafisz pływać, a woda wydaję Ci się żywiołem nie do opanowania, to dobrze trafiłeś. Przydzielimy Ci jednego z naszych wykwalifikowanych trenerów, który krok po kroku wprowadzi Cię w tajniki tej dyscypliny od kraula po pływanie motylkiem. Zapraszamy także na treningi pływania sportowego oraz doskonalenia w triathlonie.

Grupa profesjonalnych trenerów Sportevo została utworzona przez pasjonatów zdrowego trybu życia. Jesteśmy ludźmi, którzy połączeni zamiłowaniem do sportu postanowili podzielić się z Państwem doświadczeniem i zamiłowaniem do zdrowego trybu życia. To właśnie dla naszych podopiecznych stworzyliśmy cykl zawodów triathlonowych EVOTRIATHLON. Każdy zawodnik trenujący z nami ma niepowtarzalną szansę startu między innymi w unikatowym triathlonie na Gdańskim AWFiS oraz Chmielnie Kartuzach czy Krynicy Morskiej.

Proponujemy Państwu zupełnie nowatorska na skale Polski formę kształtowania swojego ciała. Do standardowych treningów na siłowni, wprowadzamy zajęcia na świeżym powietrzu w urokliwych zakątkach Trójmiasta połączonych z nowymi technikami motywacji. Wykorzystujemy w naszych treningach to, co najlepsze na naszych terenach, które nie są dostępne dla wielu ludzi mieszkających w innych rejonach Polski. Zajęcia prowadzone nad zatoka (plaża) i w trójmiejskich lasach, które kryją w sobie wiele ciekawych zakątków. Mamy nadzieje, iż różnorodność zajęć prowadzonych przez naszych trenerów pozwoli Państwu wybrać coś dla siebie i rodziny. Najwyższa pora wyjść z zatłoczonych siłowni i wykorzystać to, co natura daje nam za darmo, a czego często nie jesteśmy w stanie docenić. Dzięki zajęciom z naszymi trenerami poznają Państwo miejsca i pokłady energii, o których nigdy nie śnili. Pozwoli to uzyskać energie na wszelkie wyzwania, które stawia nam życie każdego dnia.

W środy odbywają się 40-minutowe zajęcia o czterech porach:
18:00-18:40
18:40-19:20
19:20-20:00
20:00-20:40

Kontakt z trenerem:
Szymon Dolega
697 111 930
e-mail: biuro@sportevo.pl

SPORT-EVO

Zobacz inne zajęcia organizatora

Zobacz stronę www organizatora


Ocena: 0,0

Nikt nie ocenił tych zajęć


Środa, 21.10.2020
K. Górskiego 1 (AWFiS), Gdańsk
18:00

By ocenić zajęcia musisz się na nie zapisać oraz muszą się one już odbyć.


Jeszcze nikt nie skomentował tych zajęć...