Uwaga

Te zajęcia już się odbyły.

TAI CHI – STYL CHEN - POCZĄTKUJĄCY

TAI CHI – STYL CHEN - POCZĄTKUJĄCY

Możliwość rezerwacji zajęć tylko u organizatora (tel. +48... pokaż numer telefonu)Zadaj pytanie Dodaj do ulubionych

Organizatorem wydarzenia jest Akademia Sztuk Walki SANBAO
www.sanbao.pl

Aby potwierdzić udział w wydarzeniu skontaktuj się bezpośrednio z organizatorem.
Rezerwując miejsce przez sportpartners.pl pomagasz nam w rozwoju naszej platformy. Dzięki! :)

Opis wydarzenia:

W grupie początkującej zajęcia Tai Chi polegają na nauce formy Laojia Yilu (Stara Forma Stylu Chen), której pełne wykonanie zajmuje około 20 minut. Ten funkcjonalny, chiński trening doskonale wzmacnia siłę nóg, wytrzymałość, kształtuje gibkość i elastyczność ciała. Urozmaicamy go szeregiem ćwiczeń ogólnorozwojowych, kształtujących poprawną sylwetkę, korygujących wady postawy, a także wszechstronnie wzmacniających ciało.

Na tych zajęciach kładziemy duży nacisk na ruch i zdrowie. Trening pozornie jest lekki, ale należy przyznać, iż z treningu na trening stopniowo zwiększamy siłę wszystkich partii mięśniowych, przez co osoby regularnie uczęszczające na zajęcia już po około roku odczuwają istotne zmiany w swoim ciele. Dokonują się one w szczególności poprzez wykonywanie powolnych ruchów na tak niskich pozycjach, na ile ćwiczący mogą indywidualnie sobie pozwolić.

Od ćwiczących na początkowym etapie wymagana jest jedynie podstawowa sprawność fizyczna. Z tego powodu można rozpocząć trening bez względu na poziom kondycji.

Dzięki tym treningom:

poprawisz koordynację ruchową oraz równowagę ciała,
zyskasz większą elastyczność, siłę i wytrzymałość,
wszechstronnie wzmocnisz mięśnie i poprawisz postawę ciała,
przyspieszysz metabolizm i spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej.


Treningi Tai Chi w szczególności dedykowane są osobom, które chcą aktywnie spędzić czas, a niekoniecznie chcą się uczyć wprost walki oraz samoobrony. Tai Chi z założenia jest sztuką walki, jednak aspekty bojowe tego Stylu realizujemy w ramach treningów na poziomie kontynuacji, a także stricte w ramach zajęć: CrossFighting.

Treningi w Akademii SANBAO prowadzimy od początku września do końca czerwca. Grupy początkujące rozpoczynają treningi zawsze na początku września. Zapisy prowadzimy jednak przez cały rok. W połowie sezonu organizujemy obozy zimowe, a rok treningowy kończymy letnimi obozami na początku wakacji.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, przyjdź 15 minut przed wybranym treningiem dla początkujących i zgłoś trenerowi chęć uczestnictwa w zajęciach. Przynieś ze sobą wygodny strój sportowy – T-shirt, spodnie dresowe lub krótkie spodenki i tenisówki. Strój treningowy będziesz mógł zakupić po podjęciu decyzji o regularnym uczęszczaniu na treningi w SANBAO. Przychodząc na trening nie zapomnij o zabraniu wody do picia.

Kontakt z trenerami:

Paweł Antonowicz
telefon: +48 503 489 574
email: pawel@sanbao.pl

Adam Dzieciątko
telefon: +48 790 773 080
email: adam@sanbao.pl

Akademia Sztuk Walki Sanbao

Zobacz inne zajęcia organizatora

Zobacz stronę www organizatora


Ocena: 0,0

Nikt nie ocenił tych zajęć


Poniedziałek, 19.10.2020
ul. Obywatelska1 (SP 39), Gdańsk
18:00

By ocenić zajęcia musisz się na nie zapisać oraz muszą się one już odbyć.


Jeszcze nikt nie skomentował tych zajęć...