Uwaga

Te zajęcia już się odbyły.

CROSSFIGHTING (ZAAWANSOWANY)

CROSSFIGHTING (ZAAWANSOWANY)

Zadaj pytanie Dodaj do ulubionych

Organizatorem wydarzenia jest Akademia Sztuk Walki SANBAO
www.sanbao.pl

Aby potwierdzić udział w wydarzeniu, skontaktuj się bezpośrednio z organizatorem.
Rezerwując miejsce przez sportpartners.pl, pomagasz nam w rozwoju naszej platformy. Dzięki! :)

Opis wydarzenia:

Każda osoba po pozytywnym ukończeniu szkolenia podstawowego uzyskuje biały pas i może kontynuować trening na wyższym poziomie wraz z innymi osobami, które mają za sobą kurs podstawowy. Natomiast osoby, które chcą dalej szkolić się na poziomie podstawowym, mogą przystąpić do kolejnej edycji kursu dla początkujących.

Reprezentujemy wszechstylowe podejście do sztuk walk, które jest kompilacją tradycyjnego, fizycznego treningu Kung Fu pochodzącego z Chin oraz metod treningowych opartych o współczesne trendy w sportach walk, kształtowane przez nurt MMA (Mixed Martial Arts).

Styl, na którym bazujemy jest odmianą Kickboxingu, który w Chinach określany jest jako Sanda Kung Fu lub Sanshou Kung Fu / Wushu. Kładąc nacisk na walkę “w stójce” szkolenie jest wzbogacone o obalenia, rzuty i dźwignie. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję dodatkowo trenować także inne style walki: Judo, Boks, Krav Maga (izraelski system combat), Jujitsu. Wszystkie te doświadczenia zebraliśmy w jedną całość, tworząc swój autorski program nauczania, będący formą wszechstylowej walki wręcz.

Na poziomie zaawansowanym, oprócz treningu wolnej walki, jako uzupełniający trening motoryczny wybiórczo stosujemy najciekawsze układy techniczne form. W ramach letnich i zimowych obozów nauczamy tradycyjnych form Kung Fu, zarówno bez broni, jak również z: kijem, pałkami, nożem, szablą, sztyletami sai, mieczem, włócznią i halabardą.

Kontakt z trenerami:

Paweł Antonowicz
telefon: +48 503 489 574
email: pawel@sanbao.pl

Adam Dzieciątko
telefon: +48 790 773 080
email: adam@sanbao.pl

1,00 zł

Akademia Sztuk Walki Sanbao

Zobacz inne zajęcia organizatora

Zobacz stronę www organizatora


Ocena: 0,0

Nikt nie ocenił tych zajęć


Wtorek, 20.10.2020
ul. Obywatelska1 (SP 39), Gdańsk
19:30
Wolne 10 miejsc

By ocenić zajęcia musisz się na nie zapisać oraz muszą się one już odbyć.


Jeszcze nikt nie skomentował tych zajęć...